הפקות דפוס

הפקות דפוס

 
הפקות דפוס הן פעולות נדרשות לבית העסק שלך. בית עסק פרודוקטיבי חייב לתגמל את לקוחותיו ועובדיו על שיתוף הפעולה. היצמדות לחוקים, דינים ותקנות ללא תגמול לרגל החג או תשר לכבוד גמר הפרויקט מעיד על עסק קר ומנוכר אשר לקוחות ידירו ממנו רגליהם ועובדים ינטשו למקומות מתגמלים יותר. על מנת שזה לא יקרה, מומלץ להיעזר בהפקות דפוס על מנת להכין מתנות לבעלי-קשרים מכל הסוגים: עובדים, לקוחות וציבור-מתעניינים שטרם רכש מכם מוצרים.
 
הדפסות סובלימציה פלוק ופלקס
 
הדפסות סובלימציה בטכניקות הדפסה פלוק ופלקס: מדפיסים על כוסות, כלי בית, מחזיקי מפתחות, חולצות, לוחות שנה ועוד. ההדפסות – על פי רצון הלקוח. ניתן להגיע עם הלוגו או לעצב לוגו מאפס למי מכם שעוד אין לו לוגו עסקי. החברה מתמחה בהדפסות מכל הסוגים, וכאן – בשונה מהמתחרים אין דהיית צבע: הלוגו המודפס יישאר חלק מן המוצר לשנים רבות מבלי לספוג דהייה.
 
הפקות דפוס מכל הסוגים
 
החברה מתמחה בהפקות דפוס מכל הסוגים: חולצות של ספורטאים, חולצות לחברות ועסקים, הדפסת מוצרי ממו – מדפים קטנים עם לוגו העסק ועד קלסרים עבים וגדולים. החברה מבצעת פרויקטים רבים גם בתחום כלי הבית בייחוד הדפסה על ספלים וכוסות: זו יכולה להיות מתנה הן לעובדים והן ללקוחות שלכם כתגמול על הזמן הרב שהם עובדים, קונים ושומרים נאמנות לארגון שלכם, עמו הם נמצאים בקשר.
 
מוצרים נוספים שכדאי להזמין במסגרת הפקות דפוס
 
דפי לוגו, דפי ממו, לוחות שנה ממותגים בלוגו העסק, מדבקות לוגו להדבקה על מכוניות, ועוד מגוון רחב של מוצרים שיסייעו לכם לשווק את העסק וגם לתגמל את אנשי הקשר שעובדים או קונים מכם. מוצרים של חברת הפקות דפוס איכותית חייבים להיות מוצרים בהם הגורם המודפס (הלוגו) נשמר, לא נמחק, ואפילו לא סופג סימנים של דהייה. בנוסף, חייבות להיות מוצעות מספר טכניקות להגשמת ההדפסה למשל – בטכניקת ויניל בה הלוגו וגוף ההדפסה זהים ברמת הנוכחות שלהם, בטכניקת פלוק הלוגו משמעותית בולט יותר: זה סוג הדפסה שונה שמוזמן על ידי מי שזקוק לכך שהלוגו יבלוט ביחס לרקע. טכניקת סובלימציה זו משמשת בעיקר קבוצות ספורט וארגוני אבטחה שזקוקים למדי זיהוי ברורים, אם כי גם בתחום המיתוג העסקי משתמשים בה לא מעט.