מוצרי ממו

מוצרי ממו

 
ממו, ובעברית - תזכיר - הנו דף קטן בגודל סנטימטרים ספורים המשמש מזכיר או מזכירה בארגון לרישום הודעות. נהוג להשתמש במוצרי ממו הן על מנת לספקם למערך המזכירות בחברה או בעסק שלכם, והן על מנת לספק אותם כמתנות ממותגות לעובדים, לקוחות וציבור מתעניינים כמתנה שתעודד אותם להיות לקוחות שלכם. במסגרת מוצרי ממו ניתן להזמין חבילת דפי ממו עם לוגו העסק, קלסר קטן עם דפי ממו, אוגדן הכולל דפי ממו ועטים, והכל בעיצובים מקוריים ויחודיים.
 
מוצרי ממו כמתנה עסקית
 
בשונה מחבילת דפי הממו שתספקו למזכירות שלכם, כאשר אתם מבקשים לספק מוצרי ממו כמתנות - הם חייבים להיראות יפים, ייצוגיים ולא פחות מכך - שימושיים. אנו מציעים להשתמש במוצרים שניתן להבחין בבירור כי הם ברי שימוש, ומשדרים אטרקטיביות: יש בהם עט, הדפים מסודרים בצבעים, יש כיסים שקופים לשים כרטיסי ביקור או דפי טיוטה, ועוד אטרקציות.
 
מוצרי ממו אמנותיים
 
לא כל מוצרי ממו הם בצורה של חוברת או אוגדן. ניתן למצוא מוצרי ממו בצורה של בעלי חיים וצמחים, בצורה גיאומטרית מקורית אחרת, ובכל דרך ייחודית אחרת בה בחר המעצב ללכת. גם במוצרים הידועים יותר כמו אוגדנים ופנקסים ניתן למצוא איורים המשתלבים היטב עם אביזרי הממו. הדרך לשים את דפי הממו בתוך ההתקן גם היא רב גונית. ישנם התקנים שמהם ניתן לשלוף דף ממו מחריץ, לתלוש דף באמצעות פסי תלישה כמו של כרטיסים ופנקסי קבלות, ועוד.
 
שימושים חכמים במוצרי ממו
 
1.      מתנה לעובדים בחגי וימי הולדת - מוצר ממו משוכלל יכול לספק את העובד ולגרום לו לחוש שהוא מוערך ופעילותו מבורכת. בדרך כלל, בשביל העובדים שלכם רצוי לתת את הטוב ביותר: את האוגדן המשוכלל ביותר, או מוצר הממו האמנותי והמרהיב ביותר.
 
2.      מתנה ללקוחות - הלקוחות אשר מלווים אתכם מזה שנים זכאים גם הם למתנה על הערכתם והוקרתם לעסק. גם להם נהוג לתת מתנה בחג, בתחילת שנה אזרחית חדשה ובכל נקודת זמן המציינת תאריך סימבולי. רצוי לבחור בשבילם מתנות ממותגות ואטרקטיביות. בתחום כמו מוצרי ממו ניתן למצוא דגמים לא יקרים שישביעו את רצון הלקוחות שלכם.
 
3.      מתנה למתעניינים - מדובר או בלקוחות שצריך לשמר, כי הם רוצים לעזוב, או בציבור מתעניינים שטרם רכש מכם. להן כדאי לתת מתנה פשוטה אך שתהיה בעלת סימן לבאות – שאם הם ידבקו בעסק שלכם זה יהיה להם כדאי.