מתנות ממותגות

מתנות ממותגות

 
מתנות ממותגות משמשות עבור עובדים, לקוחות ושימור לקוחות בדרכים שונות. המתנה הממותגת יכולה להיות כל אביזר שמוטבע עליו לוגו החברה או העסק שלכם. אין לכם לוגו? זה זמן טוב להתחיל לחשוב לעשות, כולל התייעץ עם מעצב גרפי שיסייע לכם להפיק לוגו. מרגע שהוא קיים, ניתן לעשות איתו הרבה מאד פעולות - מהצמדתו לרכיבי בוטיק שיינתנו כמתנות ועד הדפסת מסמכים רשמיים מטעם העסק שלכם על דף עם אותו לוגו.
 
רעיונות עבור מתנות ממותגות לעובדים
 
ספלים וכוסות עם לוגו החברה, ערכת ממו עם לוגו העסק, יומן או לוח שנה עם לוגו התאגיד, ועוד. מתנות אלו הן מתנות לא זולות ולא פשוטות אשר מבטאות את הערכתכם לעובדים. מומלץ לתת אותן בחגים או לרגל ימי ההולדת של העובדים לפי התאריך הלועזי.
 
רעיונות עבור מתנות ממותגות ללקוחות
 
הלקוח צריך להרגיש שיש גמול על שהוא נשאר נאמן לכם ברבות השנים. אנו ממליצים בחום על מיטב רעיונות מקוריים שיסייעו להם לחוש מרוצים. ניתן לרכוש עבורם מתנות כמו המתנות שאתם מעניקים לעובדים, ובנוסף - מומלץ לספק להם לוח שנה עם לוגו העסק, מחזיקי מפתחות ממותגים, ואפילו אם מדובר במתנה יקרה כמו שובר או כרטיס, לשלוח את זה במעטפה עם לוגו העסק.
 
רעיונות עבור מתנות ממותגות לשימור לקוחות
 
שימור לקוחות זוהי פעולה נדרשת על מנת לשכנע לקוחות עוזבים להישאר בשירות שלכם. במצב כזה ברור שאוגדן, יומן, קלסר או ערכת ממו לא באמת ישאירו את הלקוח, במיוחד לא אם מדובר בסכומי כסף נכבדים שהוא שילם, אבל כן ניתן להוסיף את זה כחלק מההטבה הכלכלית שהענקתם לו על מנת לגרום לו להרגיש שייך לשורותיכם, ושהוא חשוב לכם ולפעילות שלכם. ייאמר כי סוג נוסף של פעולה, חשובה לא פחות, היא איתור לקוחות: כלומר, התחקות אחר מועמדים פוטנציאליים להיות לקוחותיכם. מועמדים סקפטיים שטרם נתנו את הסכמתם להצטרף אליכם - ניתן לספק להם טיפ מקצועי/עסקי במתנה, בצירוף מתנה זעירה ביותר, כמו מחזיק מפתחות קטן עם הלוגו שלכם, על מנת לקרב אותו אליכם לעסק, ולהגדיל את הסיכויים שהוא יצטרף כלקוח קיים בתוך זמן קצר, ויצרוך מכם מוצרים ושירותים.