קלסרים ממותגים

קלסרים ממותגים

 
קלסרים ממותגים הנם אוגדנים אשר מוטבע עליהם הלוגו העסקי שלכם. הקלסר הממותג יכול להיות קלסר ריק: רק כריכה וברזלים, או אוגדן, עם דפי לוגו שלכם, עט צמוד ודפי ממו. כאן נלמד מי משתמש בקלסרים ממותגים, ולשם מה הם נחוצים.
 
מוצר חובה לחברה העוסקת בקורסים
 
יותר ויותר עסקים שמקצועם הוא הוראה משקיעים מאמצים כבירים לגרום לתלמידיהם להרגיש בבית. לדרוש מהתלמידים להביא מחברת זה משהו שהולך ופוחת, וכיום המוסד הוא שמספק קלסרים ודפים, אבל הוא לא עושה זאת רק כדי להקל על התלמיד, אלא גם על מנת שיהיה לו את הלוגו העסקי והוא יזכור שבעבר הוא למד אצל מומחים מסויימים ויידע לפנות אליכם, כמומחים כאלה, גם בעתיד כשיסיים את לימודיו. בדרך כלל מקובל לרכוש קלסרים ועטים,  או קלסרים עם דפי לוגו ועטים של החברה המספקת את שירותי ההוראה. זה מקובל בעיקר בהוראת מקצועות עסקיים כמו נדל"ן, אימון עסקי, שיווק באינטרנט, וכד'.
 
חיוני גם למנהלים ובכירים
 
בדרך כלל, ערכה למנהל בארגון גדול כוללת תיק עם הלוגו שלו ובתוכו קלסר גדול עם דפים, ממו ועטים. הקלסר נחוץ למנהל על מנת לערוך רישומים, ביצוע מעקבים אחרי ביצועיו וביצועי עובדיו, ומסירת חוות דעת לכם כבעלי העסקים בהידרשו, כאשר הכל מתועד אצלו בקלסר הממותג שהוא קיבל. רצוי לדאוג לקלסר טוב עם סוגים רבים של דפים בגדלים שונים.
 
קלסרים ממותגים יעילים ביותר לשיווק העסק שלכם
 
קלסרים ממותגים הנם מוצרי חובה לשיווק שלכם בהינתן שתי הדוגמאות לעיל. בעתיד, גם האחים הקטנים יותר של בעל-הקלסר יבקשו ללמוד את אותו תחום, וקיים סיכוי גבוה שהם ישתמשו במידע הרשום בקלסר הממותג על מנת לפנות אליכם. גם במקרה שאתם מספקים למנהלים השכירים שלכם קלסרים ממותגים אתם עושים לעצמכם שירות שיווקי, שכן כאשר הם יוצאים מהעבודה ופוגשים אנשים בחוץ הם שואלים שאלות ומתעניינים במותג. אנו ממליצים להגביר את כמות העובדים שזכאים לקלסרים הללו על מנת להגדיל את הסיכוי שלכם להיות משווקים באמצעות אביזרים ממותגים אלו. קלסרים ממותגים בעלי תוכן מלא: דפי לוגו, דפי ממו ועטים ימשכו בדרך כלל יותר תשומת לב מקלסרים ריקים, אולם גם האחרונים יכולים להיות כלי שיווקי יעיל בהינתן לוגו טוב ומעניין ועיצוב-קלסר מקורי ומיוחד.