מענה אנושי לעסקים קטנים

 
מדוע נדרש מענה אנושי לעסקים קטנים, והאם כל עסק קטן זקוק בהכרח למענה אנושי? כיצד בעסק יודעים אם צריך או לא צריך לשכור מענה אנושי? מה יתרום מענה אנושי לעסקים קטנים עבור הלקוח הצורך אותו? כיצד הלקוח יוכל לשפר את תנאי עבודתו בעקבות העבודה המשותפת עם חברת מענה אנושי לעסקים קטנים?
 
מענה אנושי לעסקים קטנים נדרש על מנת לקבל שיחות מהם כאשר יש עומס בקווים. נשאלת השאלה, אם יש עומס בקווים משמע שהעסק כבר לא קטן, ולכן מדוע העסק הבאמת קטן, ממועט הלקוחות והעובדים צריך מענה אנושי לעסקים קטנים? התשובה היא שיש הבדל בין עוסק שהצליח לבין מי שנשאר במקום. המצליחן יודע שיש תהליך סדור להצלחה והוא מציב לעצמו מטרות, בעוד שזה שלא הצליח היה ונשאר עוסק קטן, מבלי לעבור תהליך. כל עוסק יודע היכן הוא ממוקם, ומהן כוונותיו, ולכן עוסק שיודע שיש לו אהדה מהקהילה העסקית הקולגיאלית שלו, שלקוחות באים לפתחו, ולא חסרה לו עבודה גם כאשר הוא קטן – זה עוסק שצריך מענה אנושי לעסקים וכן שירות עקוב אחרי לעסקים. לעומתו, עוסק שלא מעוניין במינוף, אלא בהישארות בגודל קטן במכוון כנראה לא יצטרך בשלב בו הוא נמצא – לעבוד עם מענה אנושי טלפוני לעסקים.
 
מה יתרום שירות המענה האנושי לעסקים הקטנים עבור העוסק הצורך אותו?
 
·         הפחתת עומס הפניות בטלפון.
 
·         אפשרות לעסוק פחות בטלפון ויותר בעבודה הפרקטית המקצועית.
 
·         יצירת הזדמנויות עסקיות חדשות באמצעות חבירה לקולגות ולקוחות באופן יזום כשהזמן פנוי.

·         התפתחות הידע המקצועי בקרב עובדים שהועסקו בעבר כטלפנים במשרה מלאה.
 
כיצד תוכל לשפר את תנאי עבודתך בעקבות העבודה המשותפת עם מענה אנושי לעסקים קטנים?
 
תוכל לערוך מעקב מתי כל לקוח מתקשר: ישנם לא מעט מקרים של התקשרויות מחזוריות – בהן הפונה מתקשר באותה שעה, או באותו יום מדי שבוע. בנוסף, תוכל ללמוד מההודעות שהמענה ישלח לך – מיהו הלקוח מבעד לשמו ושם משפחתו: ההודעה הכתובה מפרטת מה הלקוח באמת רוצה, ולא רק את המידע החלקי שהוא מוסר לך בעל פה כשהוא פוגש אותך בחנות, בסדנא או במשרד. בשורה התחתונה, הלקוחות – שידברו עם המוקד ולא ישירות אתך יגרמו לך פשוט להכיר אותם יותר טוב ולדעת כיצד להתנהל עמם להבא על מנת לספק שירות שיהיה טוב יותר להם, ויעיל יותר מבחינתך.